• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 27 جولای , 2019 | 00:33 | کد خبر : 19533 |چاپ این مطلب
 • فستیوال فوتبال مدارس گناوه
  روزهای گرم سال و فستیوال گرم مدارس فوتبال گناوه

  یاران سبز- محمد احمدزاده: فوتبال در مدارس فوتبال دیدنی‌ست؛ برخوردها زیباست و هیجان‌ها ناب و بدون غل و غش؛ فستیوال زیر ۱۲ سال مدارس فوتبال شهرستان گناوه با حضور ۸ تیم آیندگان، امید، پارسه، پرسپولیس، پدیده، شهباز، ملوان و سپاهان برگزار شد. ورزشگاه شهید سراجی گناوه در بعد از ظهر سومین روز مرداد ماه میزبان […]

  یاران سبز- محمد احمدزاده: فوتبال در مدارس فوتبال دیدنی‌ست؛ برخوردها زیباست و هیجان‌ها ناب و بدون غل و غش؛ فستیوال زیر ۱۲ سال مدارس فوتبال شهرستان گناوه با حضور ۸ تیم آیندگان، امید، پارسه، پرسپولیس، پدیده، شهباز، ملوان و سپاهان برگزار شد.
  ورزشگاه شهید سراجی گناوه در بعد از ظهر سومین روز مرداد ماه میزبان آینده‌های فوتبال گناوه بود.
  تیم های حاضر در این فستیوال در قالب دو گروه ۴ تیمی به رقابت پرداختند رقابتی که نتیجه در آن تاثیری نداشت. در گروه اول تیم های سپاهان، شهباز، پدیده و پرسپولیس حضور داشتند و گروه دوم را تیم‌های امید، پارسه، آیندگان و ملوان تشکیل دادند.
  کیخسرو نصرتی، حسین کمالی، محمد طاهری و سید حسن کاظمی کاغذ و قلمک به دست نام شاخص‌ها را ثبت می‌کردند.
  با آغاز بازی‌ها ستاره‌ها هم رو شدند. در آیندگان حرکات علی کدایی، اهورا کرمی و واکنش‌های مهدی ملک‌زاده دیدنی بود. ملوان به لطف حسین عباسی و امیر محمد شیری خوب بود. در امید  عباس امیر پور و حمیدرضا دشتی بهترین‌های این تیم نام گرفتند. برای پارسه هم علی عباسپور و امید کرمی درخشیدند. پدیده نوظهور هم با پویا حسنی و نوید خرم‌آبادی خود را نشان داد. در زردپوشان سپاهان بازی رحمت الله جعفری و احمدرضا عربزاده‌ بیشتر به چشم می‌آمد. سعید راستیان و علی اصغر رضایی در پرسپولیس چهره بودند و دل شهباز هم به فوتبال محمدرضا رستمی و محمد محمدی خوش بود.

  مدیرسایت: مرتضی خضری