• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 23 سپتامبر , 2017 | 21:08 | کد خبر : 16798 |چاپ این مطلب
 • مربی هفته- لیگ برتر جوانان استان بوشهر
  صیادی با برنامه رفت با امتیاز برگشت

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته سوم لیگ برتر جوانان استان بوشهر عملکرد سه مربی بیش از دیگران به چشم آمد. حیدر گرامی و امید اهرم در دیر تیمی را بردند که هنوز به امتیاز نرسیده است ولی شکست پیکان در دیر را نمی‌توان نادیده گرفت و به همین دلیل گرامی در زمره مربیان خوب […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته سوم لیگ برتر جوانان استان بوشهر عملکرد سه مربی بیش از دیگران به چشم آمد. حیدر گرامی و امید اهرم در دیر تیمی را بردند که هنوز به امتیاز نرسیده است ولی شکست پیکان در دیر را نمی‌توان نادیده گرفت و به همین دلیل گرامی در زمره مربیان خوب هفته بود. توحید آبدان در برازجان یک بر صفر پیروزی را برد. این نتیجه نشان داد تفکرات عباس تاجیک هم جواب گرفته است و این مربی هم نمره خوبی دریافت کرد اما کار بزرگ هفته را فضل‌اله صیادی و شاگردانش در برازجان انجام دادند. شکست دو بر صفر پارس که کادر فنی باتجربه‌ای دارد کار سختی بود که صیادی و شاگردانش در پاس بندرسازان انجام دادند و به همین دلیل صیادی به عنوان مربی هفته انتخاب شد.

  البته بهترین نتیجه را مبارک صیداوی و مجتمع به دست آوردند ولی نگاهی به آمار گل‌های خورده شاهین دیلم نشان می‌دهد صیداوی در خانه کار سختی را در پیش نداشته است.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ، ،